Tak mi nevyšel další pohovor. Tanhle práce mě trošku mrzí, protože mi byla ušitá přímo na míru a splňovala jsem všechny požadavky které si vymysleli, ale musela bych mluvit na zákazníky a to chce holandštinu. Nevadí, byla tenhle, bude i další, a třeba tentokrát s angličtinou. (a že nebyli vůbec skromní, chtěli několik MCP certifikací, ITIL, práci s HP servicedeskem, 3 až 5 let praxe a tak) Ani Mirkovi včerejší pohovor nevyšel, ale dozvěděl se pár nových věcí a teď je zkouší, takže to bylo i k něčemu dobré.

Okno je zpravené a bylo to opravdu za pět minut dvanáct, protože zítra ráno se balíme a jedeme do dalšího hotelu, který je o nějakých 100 km dál směrem na jih. Už teď se těšte na fotky z dalších velkých měst jako je Rotterdam nebo Den Haag a bude i tulipánový park nebo Space Expo. Nebylo to tady (na severu) špatné, už jsem si dokonce zvykla i na to, že tu z kohoutku teče slaná voda :o), ale díky tomu že jsme u moře a začala sezóna, stoupla cena ubytování skoro trojnásobně. Navíc, už není kam jezdit na výlety a velká města jako Rotterdam jsou plná technology center, takže tam na nás může čekat i nějaká ta práce.

P. S.: V Praze je krásně, ale u nás už od včera dost škaredě prší, tady máte malý fotodůkaz:
Picture
Jitka Molnárová
3/30/2010 08:35:14 pm

Už se těším na další města, to u toho moře je strašné, vliv cizinců na ubytování, ale třeba to bude lepší i na pracovní příležitosti. Mnoho zdaru a hlavně štěstí!!!

ReplyLeave a Reply.