Dneska jsme byli opět navštívit úřad práce v Purmerendu a popovídat si o práci a když už jsme byli zpátky na severu, zajeli jsme ještě na jedno místo, které jsem předtím nestihla – Silvestrone.
Picture
Silverstone je hodně důležité místo pro všechny hráče hudebních her, protože se tu pravidelně hraje mistrovství Evropy i Světa v a najdete ho na okraji města Zwanenburg jen pár kilometrů od Amsterdamu.  Během roku tu najdete všechny automaty v samostatné místnosti  i s větráky, sedačkami a stolky a když jsem ji konečně objevila i já, čekalo na mě celkem pět strojů – PIU Pro, tři ITGčka a DS EuroMix 2, ale puštěné bylo jen PIU a DSko.  Nevadí, rozměnila jsem si pár drobných a odehrála několik her. DS je strašně nahlas a PIU strašně klouže, ale jinak jsem naprosto spokojená.  Jedna hra stojí euro, čistící prostředky si vezměte vlastní a protože jsme tam přijeli tři minuty po otevíračce, hráli jsme úplně sami.

Abych nezapomněla, dalších čtrnáct dní je pryč a je na čase se zase stěhovat, tentokrát trošku víc na východ. Těšit se můžete na fotky z Maastrichtu nebo z nejvyššího místa Holandska (hory, která má celých 320 metrů nad mořem) a možná bude i nějaký ten les nebo trhy. Už nám toho na našem seznamu moc nezbývá :o)
9/27/2012 08:13:23 pm

good post

ReplyLeave a Reply.