Konečně je tu teplo a odpoledne trávime na bruslích, na výletech nebo procházením po pláži u moře, ale ta práce se nám pořád vyhýbá. Pomalu přemýšlíme o návratu, protože poštu se nám vozit nechce, ale viděli jsme toho opravdu hodně takže ničeho nelitujeme. Jinak jsme zdraví, chováme se slušně, každý den koukáme na inzeráty, učíme se, píšeme na blog a fotíme, ale asi nás dostala jarní únava, protože vstáváme až po deváté i když chodíme spát před dvanáctou. Za poslední týden jsme vyrazili na několik dražších výletů, suvenýry už máme skoro všecky a to co mám v hlavě budu psát na blog ještě měsíc, ale aspoň bude co číst :o) Komentářů pořád moc není, ale počítadlo návštěv se drží stabilně nad třicítkou a končí někde u sedmdesáti, což je daleko víc než jsme čekali. To už je z novinek asi všechno, okno nám proplatí, prádelnu jsme zatím nenašli, asi se dám ostříhat a teď jdu přeprat mušle z pláže... :o)
omi
04/11/2010 11:42pm

Sakra, ale už by nějaká ta práce přijít mohla. A dostali jste se aspoň už někam do největšího centra? Já si zrovna říkal, jestli nejezdíte třeba až moc kolem, vem si mě, taky jsem musel do Prahy...

Reply
Molik
04/12/2010 9:15am

Jop, byli jsme v Rotterdamu i Den Haagu a nekolikrat :) To my nejezdime jen po dalnicich kolem, ale neni potreba o tom pokazde psat. Neni, neumim holandsky, neni.

ReplyLeave a Reply.