Otepluje se, budeme si muset najít novou ledničku :o) Parkuje sice ve stínu před hotelem, ale i tak je tam přes den skoro deset stupňů a jestli to tak půjde dál, zkazí se nám sýry nebo uteče pudink. Nové okno bude až v pátek díky totálně zmatené paní z hotlinky pojišťovny a nedají nám nic, protože všechno přepočítávají podle českých ceníků, a to nedělá ani polovinu sjednané spoluúčasti. Na nákupy sice jezdíme, ale na výlety to není, protože na každé křižovatce koukám škvírou mezi lepenkou jeslti něco nejede a při jízdě nad 70 km v hodině se trhá, takže nemůžeme na dálnici.

Jak jsem dopadla u vstupního testu nevím, protože se mi ještě nikdo neozval, ale zato jsme dostali e-mail z Rotterdamu ohledně našich 303jek, takže je mají a zpracovávají a třeba z toho nakonec bude i ta podpora. Navíc, o víkendu jsme si přepsali v životopisech českou adresu na holandskou a asi to zafungovalo, protože od neděle se na Mirkovo CV podívalo už 48 lidí a přišly dvě nové nabídky práce :o) Jsou v oboru, v Amsterdamu a s nástupem ihned, tak uvidíme. U mě to tak slavné sice není, ale tak minimálně by se mohli přestat ptát kdy se můžu přestěhovat, jestli mi tu práci dají.

Víc novinek už asi nemám, kromě toho všeho se snažím o jednu lekci holandštiny a brusle denně, Mirek navíc programuje a hraje Social City. A abyste neřekli, tady máte aspoň jednu fotku z odpoledne :o) Je to kousek od hotelu a říkají tomu koupací pláž, protože je  tam písek bez kamenů a mělké moře. Na Picase v sekci Waterlands bude větší.
PictureLeave a Reply.