Sobota je čas na hraní :o) DDR Freak opět nezklamal a našel mi dvě arkády jen pár kilometrů ode mě, takže plán na dnešní dopoledne byl naprosto jasný. Lokace nejblíž mě je Scheveningen a místo které jsme hledali se jmenuje Hommerson Funland, což je klasická herna se zábavními automaty všeho druhu v jednom z místních obchodních center blízko pobřeží. Uvnitř najdete Dancing Stage Fusion, SuperNOVU a Guitar Hero, všechno pěkně pohromadě, plně fuknční a na celkem dobrém místě, kam nesvítí sluníčko. Fusion je hodně potichu, ale pokud si dáte něco známého (a nejste nároční při výběru songů), tak se hraje dobře. SuperNOVA strašně řve a musela sem trošku víc dupat, protože jsem měla pocit že nebere úplně všecko, ale taky jsem si zahrála. Jedna hra stojí euro a vlastní čistící prostředky nevedou, ale hned vedle arkád stojí docela pohodlné lavičky pro čekající a čerstvý vzduch z oken vedle taky není k zahození.
Picture
Do herny chodilo docela hodně lidí, ale k arkádám se nepřiblížil nikdo, takže žádné další informace bohužel nemám. Nevím kdo tam chodí hrát ani na jaké úrovni hrají, jestli jsou někde i jiné arkády nebo jestli se děje poblíž něco zajímavého, ale za týden budu u Maastrichtu a tam je podle DDR Freaku taky nějaká herna, tak snad příště. 
Picture
Další lokace v zemi jsou Amsterdam, Heerlen, Vilssingen, Zandvoort a Zvanenburg. Pokud jedete autem, kousek vedle obchodního centra je podzemní parkoviště se sazbou dvě eura na hodinu.
Jitka Molnárová
4/11/2010 05:44:34 am

To je fajn, že jste našli arkádu, není nad trochu pohybu :o)

Reply
omi
4/11/2010 04:32:55 pm

To už by si zasloužilo udělat si mapu, kde všude sis zaskákala, ne? :) No, ale kde je nějaký skóre, nebo info o tom, jak se vám dařilo, nebo jestli to bylo v Trocaderu lepší? 8)

Reply
Molik
4/12/2010 02:02:15 am

Trocadero bylo trosku lepsi, protoze ja mam radsi nezpivane ITGckove songy, ale darilo se, par Acek bylo. Mapku udelam, ale mist kde jsme byli :) Arkady tady stihnu jen dve :( (dve lokace)

Reply
omi
4/12/2010 08:49:51 pm

No ja myslel globalne mapu, kde si skakala, ne jen Holandska. Holanska z cest, to doufam, ze casem bude. Abych mel predstavu :) Taky jsem si z NZ delal mapu O:)

Tak to je dobre, ze se darilo ;)

ReplyLeave a Reply.