Nejznámější a podle mého názoru i nejlepší rádio v Holandsku je Sky Radio na frekvenci 101 FM. Hraje hlavně zahraniční skladby a rozsah má obrovský, od devadesátek až po úplné novinky, které jsem u nás v republice zatím neslyšela. Moderátoři jsou živí, skladby se moc neopakují, pokrytí je velmi slušné, výběr písniček kvalitní a i když všemu nerozumíte, můžete ho v pohodě poslouchat v autě cestou na výlet třeba celý den. S přivřeným okem se dá přirovnat k Evropě 2 v Praze nebo ke Krokodýlovi v Brně.

Další docela dobrá stanice je SlamFM, která je maličko rockovější a trancovější nebo Veronica a pokud umíte holandsky, určitě se Vám hodí Radio 1 nebo Radio NL s aktuálním zpravodajstvím nebo dopravní situací. Seznam všech rádií najdete tady.

Docela mě překvapilo, že reklamy na rádia nevidíte na billboardech u cesty, ale v televizi, a to hodně často. Velké stanice vlastní internetové vysílání a skoro každé má své webové stránky, jinak tu už asi žádný rozdíl není. Pokud chcete vážnou hudbu, nalaďte si Classic FM, pokud chcete Reggae, nalaďte si FunX Reggae, pokud máte náladu na Hip Hop, nalaťe si FunX Hip Hop. Pro každého se tu něco najde. 
7/12/2012 04:55:40 am

THX for info

Reply

*********************************************************************************

MANY MANYMANY MANYMANY......EXCHANGE EURO...........
********MANYMAN-KAREL*************

ReplyLeave a Reply.